problemy przedszkolne

Opis forum


#16 2009-03-23 08:20:39

spejsik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: przedszkole w Piasecznie

czy tu chodzi o konkretne przedszkole? czy to jakas tajemnica napisac jakie? na ........................ ?
moje dziecko tez tutaj chodzi i ja jestem bardzo zadowolona! tym bardziej ze moje dziecko kocha to przedszkole!
jedynym minusem jest chyba tylko to ze malo organizuje sie wycieczek i roznych wyjsc

Offline

 

#17 2009-03-24 18:52:35

rodzic

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: przedszkole w Piasecznie

Tak chodzi o to samo przedszkole , moje dziecko też bardzo lubi to przedszkole bo nie zna innego . Natomiast to mi się mało podoba że pani dzieci wychowując krzykiem przecież to pedagog i powinna mieć inny sposób wychowawczy niż krzyk i kary , kary , kary .Wcześniej dziecko chodziło do grupy I , i byłam zachwycona do tej pory jak pytam jaką panią lubi to bez wahania odpowiada pani R........ i p.A......... . Natomiast teraz jest inaczej , no i zaczęły mamy częściej rozmawiać o problemie wyjść poza przedszkole i wielu innych .Patrząc na inne przedszkola wypadamy słabo .
Dlatego powstało to forum żeby można było poznać zdania innych rodziców i problemy jakie je dręczą lub pochwały jakie chciały by wyrazić .

moim zdaniem sporo się zmieniło , jest woda w salach , mniej krzyków na dzieci i większy przepływ informacji i próba współpracy z rodzicami którzy chcą jak najwięcej pomóc w sprawach których mogą .

Offline

 

#18 2009-04-24 14:03:56

spejsik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: przedszkole w Piasecznie

kiedy jest zakonczenie roku?

Offline

 

#19 2009-04-24 18:59:55

rodzic

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: przedszkole w Piasecznie

chyba się o tym jeszcze nie rozmawia , na razie ma być wycieczka 18 maja potem jakieś występy o ekologi czy coś takiego i dopiero zakończenie roku ale pewnie jak co roku blisko zakończenia roku szkolnego w szkołach . co sądzicie o zmianach w naszym przedszkolu?:-)))

Offline

 

#20 2009-09-04 14:58:52

Mama_1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: przedszkole w Piasecznie

W odpowiedzi na pytanie mamy pod nazwą"rodzic"w/s zmian w przedszkolu to jest co pisać!!
Od momentu kiedy poprzednia Pani Dyrektor odeszła na zwolnienie lekarskie Pani Alicja dokonuje niesamowitych zmian jest bardzo aktywna, bardziej otwarta na współprace z rodzicami. Dzieci moim zdaniem są bardziej przez nią szanowane poprzez promocje ich prac (np. ozdoby wielkanocne) nigdy wczesniej nic takiego nie było możliwe.
Na przestrzeni zaledwie kliku miesięcy z pomocą rodziców są organizowane wyjazdy dla dzieci ...coś się dzieje i to jest wspaniałe,pokazuje jak można lepiej zarządzać przedszkolem. Poza tym moim wielkim zmartwieniem niestety jest fakt, że w przedszkolu jest za dużo stanowisk obsadzonych przez byłą Panią dyrektor i to jest bardzo niesmaczny temat, który nie powinien mieć miejsca w przedszkolu państwowym. Ta placówka jest bardziej firmą rodzinną niż przedszkolem w którym powinny być najważniejsze dzieci !! czy są dzieci najważniejsze??? myślę, że dla Pani Ali tak...

Ostatnio edytowany przez Mama_1 (2009-09-04 14:59:51)

Offline

 

#21 2009-09-07 17:49:15

rodzic

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: przedszkole w Piasecznie

WITAM CIĘ MAMO 1
CIESZE ZE JAKO JEDNA ZAUWAŻYŁAŚ ZMIANY JAKIE ZASZŁY W PRZEDSZKOLU I MAM NADZIEJĘ ŻE RODZICE KTÓRZY DO TEJ PORY TWIERDZILI ZE JEST OK , CHYBA ZMIENILI ZDANIE BO DOPIERO TERAZ JEST DOBRZE .
ALE NIE MOŻNA WSZYSTKIEGO ZWALIĆ NA GŁOWĘ P.ALI , MY WSZYSCY TWORZYMY ATMOSFERĘ I JEDNOŚĆ , W KOŃCU CHODZI O TO ŻEBY NASZE DZIECI WYNIOSŁY JAK NAJWIĘCEJ WSPANIAŁYCH WSPOMNIEŃ .

CO DO TEMATU STANOWISK PRACY NIEKTÓRYCH OSÓB TO BARDZO CELNA UWAGA .
                                                                                       
                                                                                                         POZDRAWIAM:)

Offline

 

#22 2009-09-08 14:54:37

Mama_1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: przedszkole w Piasecznie

Ja również pozdrawiam   i życzę aby Pani Ala trzymała się dzielnie.

Tylko rodzice najstarszej grupy i niektórych 4-latków pamietają jak było do grudnia 2008 a jakie zmiany zostały wprowadzone w roku 2009 na przestrzenie zaledwie paru miesięcy zostały zorganizowane imprezy jakich dotąd nie było i prace dzieci jest również doceniona.

Trzymam kciuki za P.Ale i nauczycieli,którzy się nie obawiają powrotu byłej Pani Dyrektor.

Drodzy Rodzice jak Pani Ania(Grażynka) może pracować swobodnie i mieć przyjemność z pracy pracując z osobą, która nigdy się nie uśmiecha (grupa 5 latków) JAK?? i jest siostrą byłej Pani dyrektor??? JAK??? pytam.........

Czy była Pani Dyrektor wraca?, czy ktoś wie? mam nadzieje, że wypoczywa i wróci szybko do zdrowia, praca w przedszkolu jest jednak już chyba za ciężka dla niej.

Udział rodziców na tym portalu jest dość skromny może podczas pierwszego zebrania będzie można ten temat poruszyć i przypomnieć o naszej stronie.


Pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#23 2009-11-30 22:41:10

Tata

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: przedszkole w Piasecznie

Witam!

Nasze dziecko już 2 rok chodzi do tego przedszkola i to co było a jest teraz to niebo a ziemia......

I jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku.......

oprócz placu zabaw, ale powoli........

Offline

 

#24 2009-12-14 17:53:03

rodzic

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: przedszkole w Piasecznie

Ale wszystko co piękne się kończy..... chociaż nie musi.
To prawda że zmiany są wielkie i to jest piękne , ale czyja to zasługa , wielki ukłon w stronę p.Ali


Bardzo się cieszę ze ktokolwiek jeszcze zagląda na tą stronkę.

To prawda plac zabaw ma sporo do życzenia , ale jeśli MY nie pomożemy p.Ali przetrwać to jej praca pójdzie na marne i wróci to co było:[ czy jest ktoś kto za tym tęskni? 

                                                           pozdrawiam

Offline

 

#25 2010-04-02 23:07:35

przedszkolemelodia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: przedszkole w Piasecznie

A Ja Zapraszam do nowego kameralnego muzyczno tanecznego przedszkola Melodia w Piasecznie
SUPER OFERTA ! 

Dla wszystkich dzieci, które będą uczęszczać do naszego przedszkola

  od  kwietnia, maja lub od  czerwca

  WPISOWE GRATIS !!! ZAPISY TRWAJĄ, SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA

  DNI OTWARTE W NASZYM PRZEDSZKOLU

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy Was i Wasze dzieci na dni otwarte do naszej kameralnej i rodzinnej placówki:

    * w każdy piątek   w godz.16-19
    * w każdą sobotę  w godz. 10-13 dni otwarte do końca czerwca

  Zapraszamy dzieci do grupy dwulatków

Nasza placówka od początku swojej działalności stawia na wszechstronny rozwój dzieci, dużą rolę przykładając do wychowania przez muzykę i taniec. Nasza lokalizacja daje dzieciom gwarancje ciszy i spokoju. Przedszkole jest przeznaczone dla 25 dzieci, dzięki czemu każde z nich może liczyć na maksimum uwagi.

Muzyczno-taneczny profil placówki nie wyklucza absolutnie dzieci bez uzdolnień w tym kierunku.

Z uzdolnionymi muzycznie dziećmi nauczyciel muzyki pracuje indywidualnie, aby rozwijać ich zdolności, natomiast u dzieci bez takich uzdolnień – wyrabiane jest poczucie rytmu, wrażliwość na muzykę oraz umiejętności taneczne, co z pewnością przyda im się w dorosłym życiu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każde dziecko jest wyjątkowe i jego rozwój uzależniony jest od wielu czynników, dlatego  specjalnie wybraliśmy taki profil,  by  przez taniec i muzykę mogły się rozwijać i kształtować swoją osobowość.

Taniec i ćwiczenia muzyczno ruchowe są atrakcyjną i lubianą formą aktywności ruchowej wśród dzieci wszystkich grup wiekowych. Wszechstronnie i dobroczynnie wpływają na ich rozwój.

Ze względu na liczne walory i wartości, prowadzenie tego rodzaju zajęć jest wskazane i głęboko uzasadnione.

Ćwiczenia muzyczno-ruchowe zaspakajają nie tylko potrzeby ruchowe dziecka, ale także rozwijają szereg jego cech psychofizycznych:

    * spostrzegawczość,
    * pamięć
    * szybką reakcję,
    * koordynację wzrokowo-ruchową,
    * orientację w schemacie własnego ciała i przestrzeni,

Aktywizują zarówno ciało jak  i umysł dziecka.

Realizujemy program edukacyjny w oparciu o podstawy programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Pomyśleliśmy również o dzieciach z alergią pyłkową i specjalnie dla nich zainstalowaliśmy nowoczesny system wentylacji z rekuperacją posiadający skuteczne filtry antyalergiczne.

http://www.przedszkolemelodia.pl/
606-810-385  22 756-99-04

Serdecznie zapraszamy.

Offline

 

#26 2015-11-27 19:25:40

Ajlar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-11-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: przedszkole w Piasecznie

A moze ktos z Was wie cos w temacie warsztaty plastyczne przedszkole piaseczno? Chcialabym zapisac moja corke na takowe, ale nie wiem gdzie? Ktos z Was moze poleca konkretne?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wirtualny-swiat.pun.pl www.teamofshadow.pun.pl www.ligagenerallyf1.pun.pl www.chavala.pun.pl www.klanspat.pun.pl